Pension Lovac 17

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Pension Lovac 17 Βιέννη απέχει 4 χλμ. από το Ρίζενραντ και σχεδόν 15 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό U-Bahn Alser Straße. Για δραστήριους επισκέπτες αυτό το διαμέρισμα διαθέτει παγοδρόμιο στις εγκαταστάσεις.

Το Pension Lovac 17 προσφέρει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.

Η Κρατική Όπερα της Βιέννης απέχει 3 χλμ. από το διαμέρισμα. Επίσης το Kunsthaus της Βιέννης βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Rosensteingasse βρίσκεται σε απόσταση περίπου 400 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Pension Lovac 17 Βιέννη
Reiner Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Reiner Apartment

387 μ από το κατάλυμα
USD 66 USD 59
ανά νύχτα
Lilia - Dolce Duo Homes
Τιμή μόνο για κινητά

Lilia - Dolce Duo Homes

8.8
Έξοχο 4 σχόλια
425 μ από το κατάλυμα
USD 151 USD 136
ανά νύχτα
Spacious & Elegant 3 Bedroom Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Spacious & Elegant 3 Bedroom Apartment

434 μ από το κατάλυμα
USD 92 USD 83
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Railway Station
    2,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 13:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Pension Lovac 17;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Pension Lovac 17 περιλαμβάνουν Μουσείο Ιστορίας της Τέχνης, Ανάκτορα Σένμπρουν καθώς και Κάστρο Μπελβεντέρε.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Pension Lovac 17;
      Η τιμή κράτησης στο το Pension Lovac 17 θα είναι 101€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Pension Lovac 17;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Pension Lovac 17 περιλαμβάνουν Pizzeria Da Annalisa και Muxxu Asia Restaurant και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχει πλυντήριο στο αυτό το διαμέρισμα;
      Ναι, υπάρχει πλυντήριο ρούχων στο αυτό το διαμέρισμα.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    24 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Railway Station
    2,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Pension Lovac 17 Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο